Новопсковський селищний голова вітає маленьких жителів громади з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 01.06.2017 08:35

Фото без описуДитинство – веселкова пора, наповнена безтурботністю та радісними, сонячними днями. Ми, дорослі, маємо дати шанс прожити щасливе повноцінне життя кожному маленькому мешканцю нашої громади.

Давайте разом створювати умови для такого майбутнього, в якому діти будуть захищені, активні, спортивні, креативні та життєрадісні!

Від усієї душі вітаю вас, дорогі діти, та вас, батьки, з цим світлим днем! Бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, родинного затишку, мирного неба над головою! Нехай веселий дитячий сміх дзвінко лунає над Новопсковською громадою та зігріває наші душі! Зі святом!

З повагою, Новопсковський селищний голова          Вадим Гаєв