Новопсковську ОТГ відвідали ЗМІ Луганщини

Дата: 22.06.2017 08:11

20 червня Луганське регіональне відділення Асоціації міст України організувало прес-тур в Новопсковську об'єднану територіальну громаду в рамках проекту ПУЛЬС (USAID).

Навколо 20 учасників - ЗМІ, представників громадськості прийняли участь в даному заході.

Учасники ознайомилися із досвідом реалізації стратегії розвитку Новопсковської селищної ОТГ та проектами, які було реалізовано громадою протягом 2016 - 2017 років.

Вітав гостей Новопсковський селищний голова Гаєв В.В., депутати, старости, громадські організації ОТГ.

Селищний голова представив учасникам презентацію на тему: «Реалізація проектів розвитку ОТГ за 2016-2017 роки».

Експерти АМУ інформували присутніх про фінансування ОТГ, зміни в юридичних питаннях об’єднання ОТГ.

Присутні відповіли на запитання журналістів ЗМІ.
В практичній частині заходу учасники ознайомились з реалізованими проектами : термомодернізацією ДНЗ, асфальтуванням доріг, укладанням тротуарів, енергоефективним освітленням вулиць, дитячими та спортивними майданчиками.

текст від Наталія Бойко

Відео телеканал ЛОТ