Делегація від Новопсковської громади взяла участь в святкових заходах Білокуракинської ОТГ

Дата: 14.09.2017 13:20

Фото без опису9 вересня 2017 року делегація від Новопсковської громади взяла участь в святкуванні 317-ї річниці заснування селища Білокуракине та 2-ї річниці створення Білокуракинської ОТГ.

На святкування прибуло багато гостей та артистів не тільки з Білокуракинського району, а із багатьох районів та міст області, були гості зі столиці нашої держави.

Від  Новопсковської об’єднаної громади білокуракинців привітала заступник селищного голови Людмила Латишева подарувавши чудову картину. З творчим подарунком на святковій площі виступив чоловічій ансамбль Народного хору «Слобожани» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Володимира Андрущенка. Глядачі оплесками зустріли виконання українських народних пісень Анатолієм Куликом, Миколою Сахном, Петром Тимохіним, Віктором Онищенком та Сергієм Симоненком. Вела  програму учасниця хору  Валентина Бондар.

Фото без описуПісля виступу на сцені,  колектив ансамблю запросили порадувати українськими піснями виставкові ряди підприємств та організацій  Білокуракинського району, які яскраво прикрашали площу своїми виставками та кулінарними виробами. Разом із «Слобожанами» співали і  танцювали жителі та гості селища. На завершення колектив почастували смачною кашею. Такі зустрічі сприяють добрим творчим та економічним зв’язкам між Новопсковською та Білокуракинською об’єднаними громадами.