«Моя хата не скраю!» або майбутнє в руках нашої молоді

Дата: 22.01.2018 14:44

Фото без опису21 січня в інформаційно-розважальному центрі «Гармонія думок» Новопсковської ОТГ відбулася  молодіжна "Новопсков party".

Зустріч не зважаючи на мокру погоду видалася теплою, дружньою та веселою.

Юна київська гостя Ксенія Синєокова звернулася до молоді: «Знаєте, дуже просто сидіти за планшетом і в соцмережах спостерігати за тим, як хтось щось робить, потім енергійно критикувати. Наша громадська організація взяла відповідальність за зміни в молодіжному середовищі і що з цього вийшло вже видно: підлітки вже усвідомлюють свою причетність до змін.

Умовно молодіжне середовище можна охарактеризувати так:

Фото без опису80% молодих людей спостерігає (якщо запросять їх до якогось процесу вони можливо і включаться).

10% - це ті, хто є двигунами позитивних змін (це ті, хто запалюють інших, організовують навколо себе людей).

10% - працюють на конкретний результат (є наприклад ідея створити якийсь продукт - одразу прорахують скільки буде затрат часу, грошей і де ці кошти можна знайти).

І тільки коли кожен включається до справи є конкретний результат.

Сьогодні всі маємо зрозуміти: ніхто не дасть чи подарує мільйон доларів.

Хочеш змінити своє життя на краще - змінюй і не чекай, що хтось зробить це за тебе!»

Фото без описуМолодь змістовно провела ці півтори години разом. Переглянули музичну презентацію від аматорів Осинівського СБК, разом виконували цікаві мотиваційні завдання, підготовлені ГО "Стосується кожного", та ласували смачними тістечками від організаторів.

Ольга Кравченко і Оксана Бабкіна, громадська організація «Стосується кожного»: «Висловлюємо щиру вдячність селищному голові Вадиму Гаєву за сприяння в проведені заходу. Маємо надію на подальшу співпрацю. Також дякуємо директорам та працівникам осинівських закладів культури за допомогу у проведенні заходу. Все було чудово!»

Фото без описуКсенія Синєокова, громадська організація VIDLIKproject: «Дуже вдячна за зустріч! Все пройшло в приємній дружній атмосфері і затишку. Вражена тим, що в Новопсковській громаді є люди з активною життєвою позицією, які мають бажання змінювати свій рідний край. Бажаю успіхів, нових досягнень та творчої наснаги, а також не кидати початі справи і триматися разом, адже найголовніше - це згуртованість та оптимізм».