Новопсковська громада завершує акцію #Зроби_подарунок_Захиснику_Незалежності відеозверненням до захисників

Дата: 16.08.2017 15:05

Фото без описуВ рамках акції #Зроби_подарунок_Захиснику_Незалежності комунальний заклад «Селищний Будинок культури смт. Новопсков» підготував поздоровлення та творчі подарунки.

Народний хор «Слобожани» записали відеозвернення до захисників. В ньому директор закладу Ірина Кондратюк привітала захисників з Днем Незалежності України, новопсковська поетеса Тетяна Скіпа прочитала натхненний любов’ю до рідного краю авторський вірш «Ми всі українці», а народний хор «Слобожани» заспівав пісню «Гарний козак, гарний!», надихаючи наших захисників на перемогу, музично підкресливши, що нашому козацькому роду немає переводу!

Також учасниця хору Валентина Грачова  та онуки учасників народного хору «Слобожани» Софія Бондар і Віка Красноглазова зробили вироби своїми руками. Від щирого серця вони подякували нашим захисникам і побажали дивитися на подарунки і згадувати свою рідну домівку, діточок та сім’ї, де їх чекають з нетерпінням.