Вашій увазі буктрейлери від юних читачів Новопсковської громади

Дата: 22.01.2018 15:55

Фото без описуДуже приємно, що в Новопсковській громаді живуть читаючі родини і маємо надію їх ставатиме більше - так говорять організатори нещодавного різдвяного свята дітей учасників АТО.

- На святі ми запропонували дітлахам  розповісти потім всім про прочитану книжку, яку кожен обрав собі сам. Відгукнулися найбільші поціновувачі дитячої літератури. І ось, вашій увазі - буктрейлери від юних читачів.

П’ятирічна Катя Трухан ще ходить до дитячого садочка, однак вже вміє читати по складам. Подаровану книжечку читала їй старша сестричка Аня. Мама допомагала з розповіддю про казочку.

Брат Максим і сестричка Саша підготували свої емоціні розповіді про прочитані книжки.

Найстарша з читачів Богдана є прихильнецею творчості класика сучасної української дитячої літератури Всеволода Нестайка дуже цікаво розповідає про твір улюбленого автора.

Запрошуємо вас переглянути три буктрейлери, в яких діти з таким захопленням розповідають про прочитані художні твори. Подивіться самі і покажіть своїм дітям. Маємо спільно зацікавити наших дітей до читання книжок.

Нагадаємо, що 6 січня в ІРЦ "Гармонія Думок" Новопсковської ОТГ відбулося різдвяне свято для дітей-сиріт та дітей учасників АТО. Малюки отримали цікаві книжечки, придбані ініціативною групою громади у видавництві Івана Малковича "Абабагаламага" (переглянути новину та відеоролик заходу).