"Новопсков party" для молоді Новопсковської громади

Дата: 19.01.2018 19:48

21 січня в інформаційно-розважальному Центрі «Гармонія думок» Новопсковської ОТГ відбудеться незвична подія, мета якої - згуртування молоді та організація молодіжного дозвілля - "Новопсков party".

Гостя заходу - Ксенія Синєокова (м. Київ), громадська організація VIDLIKproject.

Хто може стати учасником "Новопсков party"? Всі активні, енергійні та креативні молоді люди Новопсковської громади (шкільна молодь з 10 та 11 класів, студенти аграрного ліцею, випускники ВНЗ).

Захід відбудеться в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Організатори – ГО "Стосується кожного" спільно з Осинівським сільським будинком культури за сприяння Новопсковської селищної ради.

Початок о 14.00 годині.

Адреса: с.Осинове, вул.Слобожанська, 3а (будівля Осинівського СБК).

Довідка: VIDLIKproject - освітній соціально-культурний проект, спрямований на розвиток культури в маленьких містах та селах України шляхом залучення молоді в мистецьку та соціальну діяльність. Це 10-денна експедиція команди проекту в певний населений пункт, під час якої місцеві підлітки та молодь створять власний продукт мистецтва та отримають необхідну теоретичну базу знань і навичок для майбутньої творчої діяльності. Оскільки проект має на меті охопити всю країну, його програма змінюється в залежності від потреб регіону.